Agata  Dudzik


Cześć, tu Agata – jestem fotografem – mam nadzieję, niebawem także TWOIM fotografem. Od kilku już lat regularnie spotykam się z rodzinami, które chcą zapisać w kadrach zarówno swą codzienność, jak i wyjątkowe uroczystości – chrzest św. czy I Komunię św.

Patrzę, obserwuję i opowiadam obrazem historie. Każda z nich – większa czy mniejsza jest wyjątkowa — warta uwiecznienia. Dlatego też bez zbędnej zwłoki pakuję sprzęt i jadę tam, gdzie dzieje się życie, gdzie są emocje, bo te kocham uwieczniać ponad wszystko.

Realizuję rodzinne, dziecięce sesje w plenerze oraz w domu. Tak naprawdę miejsce ma drugorzędne znaczenie – najważniejsza jesteś Ty i Twoja Rodzina – Wasze emocje, relacje, radości…

Porozmawiajmy zatem już dziś o zdjęciach, niezależnie czy planujesz sesję niebawem, czy dopiero szykujesz się, obmyślając „za” i „przeciw”. Powiem od razu – nie ma czegoś takiego jak „przeciw”. Czas płynie a tak naprawdę zaiwania😉, my się zmieniamy, dzieci rosną szybciej, niż byśmy tego chciały.

Sprawa jest więc prosta – zadzwoń (tel. 502 307 266). Kiedy nie jestem akurat w trakcie robienia zdjęć – odbiorę, w innym wypadku – oddzwonię. Jeśli wolisz, napisz maila na: agata.dudzik@gmail.com

A jeśli wciąż się wahasz spójrz proszę na dół tej strony, by zapoznać się z opiniami tych osób, które posiadają już kolekcję wspomnień w formie zdjęć, albumów, wydruków na ścianę mojego autorstwa.

  • Jestem Akredytowanym Fotografem Akademii Fotografii Dziecięcej, największej w Polsce szkoły oferującej fotograficzne kursy on-line, od kilku lat współpracuję z Akademią będąc jednym z instruktorów.
  • Moje portfolio można obejrzeć również  na stronie vogue.it
    http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=129567

Opinie klientów